Iepirkumi

 

 

Iepirkumi skaitļos
Iepirkumu datu bāze Seldon sastāv no vairāk kā 19 milj. iepirkumu, 30 milj. vienībām (lotēm), par kurām informācija ir izvietota valsts un uzņēmumu elektroniskajās tirdzniecības platformās. Sistēmā apkopoti gan notikušie, gan tekošie iepirkumi, pēdējo skaits mainās atkarībā no pasūtītāju aktivitātes, kas pašreizējā brīdi ir vairāk nekā 190 tūkstoši aktīvu iepirkumu katru dienu.

Informācijas apkopošana un apstrāde
Iepirkumu informācijas iegūšana notiek nepārtraukti kopš no 2006.gada. Sistēmas datu bāze tiek papildināta un atjaunota automātiski katru stundu, pie informācijas pārneses pilnībā ir izslēgts cilvēciskais faktors. Tādējādi, izmantojot Seldon, Jums vienmēr būs piekļuve pašiem jaunākajiem un aktuālākajiem iepirkumiem un cenu aptaujām.
 
Vienots datu formāts
Sistēma apkopo iepirkumus no dažādiem avotiem, kas sākotnēji ir atšķirīgi. Sistēma tos pārveido vienotā formātā lai darbs ar iepirkumiem būtu ērts un ātrs.
 
No iepirkumiem līdz uzņēmumiem un organizācijām 
Paralēli informācijai par pašu iepirkumu, ir iespējams uzzināt arī iepirkuma organizatora, pasūtītāja datus, bet, ja līgums jau ir noslēgts, tad arī piegādātāja rekvizītus. Uzņēmumu kartīte sniedz visus datus par tās dalībnieku darījumiem.
 
Preču un pakalpojumu cenu statistika 
Informācija par vidējām preču un pakalpojumu mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības cenām dažādos reģionos mēneša un gada griezumā, ko sniedz Federālais Valsts statistikas dienests.

 

« Atgriezties