Analītika

 

Pētījumu pamats
Pamatojoties uz Seldon apkopotajiem datiem par iepirkumiem, noslēgtajiem līgumiem, tirdzniecības platformām un organizācijām, kas piedalās iepirkumos, iespējams veikt tirgus analītiskās atskaites un pētījumus. 
Izmantojot šo sadaļu, Jums ir iespēja iegūt informāciju par Jums interesējošo uzņēmumu pasūtījumiem un piegādēm, esošajiem piegādātājiem un saistītajiem uzņēmumiem. 
 
Informācijas apjoms
Informācijas datu apkopojums tiek veikts kopš 2006.gada un nepārtraukti tiek papildināts, kas nodrošina pieejamās informācijas pilnīgumu un iegūstamo pētījumu rezultātu ticamību.
 
Atskaišu veidi un kritēriji
Sistēma ļauj veidot atskaites Jums ērtākajā formā un veidā. Sistēma piedāvā izveidot vairākus desmitus atskaišu veidu par dažādām grupām – statistiskās atskaites, atskaites par pasūtītāju, piegādātāju un rezultātu reģistriem, analītiskās atskaites, atskaites par plānotajiem un noslēgtajiem iepirkumiem u.c.
Pieejamos datus iespējams šķirot pēc laika, reģiona, pasūtījumu apjoma kritērijiem, preču grupām, iepirkumu platformām u.t.t.
 
Datu vizualizācija
Iegūtie rezultāti var  tikt attēloti tabulu veidā, grafikos, diagrammās vai kartēs ar sadalījumu pa administratīvajiem reģioniem.

 

.

 

 

 

 

« Atgriezties