Par mums

 

Imperum SIA dibināta 2007. gadā ar mērķi atvieglot uzņēmējiem informācijas iegūšanu par valsts, pašvaldību un komercstruktūru izsludinātajiem iepirkumiem un konkursiem, apkopojot tos ērtā un pārskatāmā datu bāzē, kas atrodas vietnē www.iepirkumi.lv 

Šobrīd iepirkumi.lv monitorē visus iepirkumus, kas izsludināti Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, no vairāk kā 2000 avotiem, sniedzot saviem klientiem informāciju par jaunākajiem iepirkumiem, to izmaiņām un noslēgušos iepirkumu rezultātiem.

Kā atbalsta pakalpojumu un palīgu iepirkumu izsludinātājiem būvniecības jomā kopš 2010 gada piedāvājam neatkarīgu būvdarbu tāmju sastādīšanu un ekspertīzi. Vairāk lasiet www.tames.lv

 
2011. gada sākumā noslēgta vienošanās starp Elektronisko Iepirkumu Platformu Asociāciju ((Ассоциация Электронных Торговых Площадок) Krievija) un konsorciju, kura sastāvā ietilpst SIA ЦЕНТР ВЛ (Krievija),  SIA VL BALTIC,  SIA ЦЕНТР ВЛ Latvijas filiāle un Imperum SIA par abpusēju sadarbību elektronisko tirgu attīstībā kopīgi monitorējot gan valsts, gan komercstruktūru izsludinātos iepirkumus un elektronisko tirgu un izsoļu ekonomisko un informatīvo drošību.
 
Likumsakarīgs solis ir noslēgtais līgums ar SAS “AC FOND” (“АЦ ФОНД”) – programmas Seldon izstrādātāju un uzturētāju, par sistēmas izplatīšanu un popularizēšanu Eiropas Savienības valstīs.
 
Imperum SIA ir oficiālais informatīvi-analītiskās sistēmas Seldon pārstāvis Baltijas un citās Eiropas Savienības valstīs.
 
Tas ir lielisks darba instruments, kas palīdzēs Jums sava uzņēmuma eksporta tirgu paplašināšanā un jaunu klientu, sadarbības partneru atrašanā, vienkopus atrodot visu aktuālāko informāciju par Krievijas Federācijas, Baltkrievijas un Kazahstānas iepirkumiem.